Velikonoční trhy pod Pernštejnem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Velikonoční trhy pod Pernštejnem

> Termín

13.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Trhy se budou konat v nově zrekonstruovaném historickém domě a jeho kamenném dvoře přímo naproti obecnímu úřadu Nedvědice. Těšit se můžete na: - Velikonoční dekorace - Jarní květiny - Trhy - stánky s velikonoční a jarní tématikou - Prodejní výstava obrazů - Bohaté sladké občerstvení - čerstvé domácí koláče, beránky, zákusky a podobně spolu s výbornou kávou zajišťuje Cukrárna Milena. - Dále se můžete těšit na čerstvé teplé uzené maso přímo z udírny, grilované sýry, klobásy atd. - Pro ty co mají chuť i na něco ostřejšího čokopanáky a zelené pivo - Velký košt ovocných pálenek - Výherní soutěž v pojídání vajec - Příjemné posezení - Pro děti hledání vajíček, loučení se zimou - Malování na obličej, živá zvířátka - Pro turisty vítající jaro se můžeme stát příjemnou zastávkou při cestě do nedaleké přírodní rezervace Údolí Chlébského potoka kde touto dobou bude vrcholit nádherná podívaná na " bledulové údolí" což je přírodní unikát vysočiny - na takřka dvoukilometrovém úseku vytvářejí souvislý nepřerušený koberec. Kvetou jich tu desetitisíce. Těšíme se na Vaši návštěvu!

> Otevírací doba

9:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Nedvědice
Ulice: Nedvědice 32

> Komentáře