Žijeme Bugatti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Žijeme Bugatti

> Termín

4.2.2019 - 22.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Bugatti slaví letos 110 let od svého vzniku a Galerie Vaňkovka se stane první zastávkou putovní výstavy historických skvostů značky Bugatti! Přijďte se podívat na více než 15 historických vozů! Uvidíte například Bugatti 37A La Moucha, což je jediná vyrobená bugattka s touto karoserií. Nebo Bugatti 35A model, ve kterém se proháněla nejslavnější česká automobilová závodnice Eliška Junková. Ta jezdila nejvýznamnější závod doby zvaný Targa Florio, obdoba dnešních F1. V roce 1928 jej absolvovala s legendami jako Chiron, Divo či Masserati. K vidění budou také čtyři různé provedení karoserií Bugatti 57. Jak možná znalci vědí, automobilka zprvu neměla vlastní karoserii, a tak si je zákazníci nechávali stavět na míru dle svých požadavků. Movití zákazníci si totiž u Bugattiho kupovali pouze podvozek a motor. Stejně tak uvidítě i čtyři různá provedení karoserií Bugatti 40.

> Otevírací doba

9:00 - 21:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Galerie Vaňkovka, Ve Vaňkovce 1, 602 00 Brno

> Komentáře