Slavnostní otevírání Hájenky - TOY STORY | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Slavnostní otevírání Hájenky - TOY STORY

> Termín

13.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Budeme se bavit, budeme si hrát a budeme soutěžit. Těšit se můžete na postavičky TOY STORY a jejich kamarády. PROGRAM: 10:00 Otevíráme brány H-Parku (otevřen lanový park, houpačka Big Swing, hřiště, navštívit můžete holandské kozičky atd.) 14:00–16:00 Soutěže, úkoly, sbírání písmenek pro složení hesla do soutěže o pobyt v rakouských Alpách pro dvě osoby, vstupy do lanového parku, výhry pro děti), fotokoutek TOY STORY, malování na obličej, hokejová branka s měřičem rychlosti gólu a spousta dalších aktivit. 14:00–16:00 Charitativní burza hraček pod záštitou nadace Zdeňky Frýbertové - výtěžek bude věnován na chlapečka Dominika Servita, který se potýká s mnoha zdrav. problémy) 16:15 Scénka TOY STORY 16:45 Loutkové divadlo Radost s pohádkou "Brejlatá princezna" 17:45 Losování vítězů soutěže o pobyt v rakouských Alpách a spousty dalších výher. TÉMA PŘÍBĚHU HRAČEK , které se bude celým dnem prolínat je, že i hračky, se kterými si děti nehrají, mohou být užitečné a mohou je použít pro dobrou věc. Připravíme charitativní burzu hraček. (pod záštitou nadace Zdeňky Frýbertové) Výtěžek věnujeme chlapečkovi a jeho mamince, kteří to moc potřebují. Výhry budou krásné... Hračky pro děti Toy Story, vstupné do lanového parku a také wellness pobyt pro dvě osoby do rakouského hotelu Alpenhof *** atd. 10:00–19:00 LANOVÝ PARK I OSTATNÍ AKTIVITY BUDOU OTEVŘENY PO CELOU DOBU OTEVÍRACÍ DOBY Těšíme se na Vás. Tým H-Parku Břeclav

> Otevírací doba

14:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Břeclav
Ulice: Lanové centrum Hájenka Park Břeclav, Tovární kolonie 45, 69141 B

> Komentáře