"MASOPUST, MASOPUST, JEN MNE HOLKA NEVOPUSŤ!" aneb tradiční Plzeňský masopust | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

"MASOPUST, MASOPUST, JEN MNE HOLKA NEVOPUSŤ!" aneb tradiční Plzeňský masopust

> Termín

2.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

16:00 - U Branky – zahájení Masopustního průvodu 16:30 – před Radnicí – požádáme primátora o klíč od Města Plzně 17:00 – Františkánskou k lávce pro pěší u bývalého Domu hrůzy u Radbuzy - skoncujeme s Masopustem "MASOPUST, MASOPUST, JEN MNE HOLKA NEVOPUSŤ!" aneb tradiční Plzeňský masopust vyrazí průvodem v 16 hodin od Branky před plzeňskou radnici, kde podle tradice poděkuje primátorovi za udělení povolení masopust konat. Dále budeme pokračovat Františkánskou na nábřeží a průvod vyvrcholí svržením zapáleného Bakchuse z lávky pro pěší u bývalého Domu kultury. Tím bude symbolicky zúčtováno se všemi nešvary a příkořími minulého roku. Jádro průvodu tvoří folklórní soubory, oblečené v tradičních maskách a doprovázené hudbou. Vítány jsou ale i všechny další masky a maškary, které se k průvodu přidají!

> Otevírací doba

16:00 - 17:30

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: Začátek je U Branky (ulice Bedřicha Smetany)

> Komentáře