Workshop/ Masáže dětí a miminek s dulou a masérkou Janou Dudovou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Workshop/ Masáže dětí a miminek s dulou a masérkou Janou Dudovou

> Termín

18.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

Milé maminky, srdečně Vás zveme na 3 opakování krásné akce - Workshop - masáže dětí a miminek s dulou, masérkou a lektorkou jógy Mgr. Janou Dudovou, úžasnou ženou a maminkou tří dětí. Workshop pro všechny maminky malých i větších dětí, které chtějí prohloubit vztah se svými dětmi a umožnit svým dětem (i sobě) relaxaci skrze masáž a usnadnit jim tak večerní usínání. Masáže miminek i starších dětí působí pozitivně nejen na fyzický, ale především na psychický vývoj dítěte. Masáž dává dítěti pocit klidu, pohody a bezpečí, blízkost pečující osoby. Upevňuje vztah mezi maminkou a miminkem, je vhodná k celkovému zklidnění dítěte před spánkem. Dalším důležitým účinkem dětských masáží je pozitivní vliv na pohybovou soustavu dítěte a jeho motorický vývoj, lepší se také trávení a vyprazdňování miminka. Na workshopu se seznámíte s dalšími přínosy masáže dětí a miminek, naučíte se základům masáží a jejich použití v praxi. Namícháte si svůj vlastní masážní olej na míru, dozvíte se, jak je možné pomoci dítěti s bolestmi bříška nebo se zklidněním před spánkem. Kdy: pondělí 18.2.2019 10 - 11 nebo čtvrtek 14.3.2019 10:30 - 11:30 Cena: 230 Kč (v ceně workshop, masážní olej a olej vlastní výroby, který si odnesete domů:-) Přihlášení na [email protected] nebo 723 294 939 nejpozději vždy 4 dny před workshopem! Počet míst je omezený!

> Otevírací doba

10:00 - 11:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Dvorní 756
Telefon: 723 294 939
E-mail: [email protected]

> Komentáře