Krejčovská pohádka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Krejčovská pohádka

> Termín

13.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Provdat dceru Kačenku, předat korunu i trůn se všemi starostmi o království a užívat si důchodu to je budoucnost, na kterou se těší král malé, ale spokojené říše Alois I. Jenže – dřív, než najde ženicha pro princeznu, přijme pozvání na poslední kejklířské vystoupení paní Eulálie a jejího sluhy Mrťafy. Omámen sladkými slovíčky a oslepen falešnou přízní – učiní z Eulálie svoji ženu – královnu. Eulálie si užívá neomezené moci – vydává zákazy, rozkazy a příkazy. Strach jí nahání jen krejčí Jíra, kterého přistihne, jak cukruje s princeznou. Princeznu zavře do věže, krejčímu zabaví všechno zboží a vyžene ho z města. A jak to všechno dopadne? Kdo koho osvobodí a komu pomůže dobrá víla? A bude zlopo zásluze potrestáno? Na tyto všechny otázky odpoví výpravné, kouzel plné - pohádkové představení Divadýlka Mrak. Napsali: Yvonna Kršková a Jan Prokeš, Režie: Jan Prokeš, Hudba: Josef Melena.

> Otevírací doba

17:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Chrudim
Ulice: Divadlo Karla Pippicha, Čs. partyzánů 6

> Komentáře