Výstava Neboj, neboj aneb Výstava pro všechny malé i velké strašpytle | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Výstava Neboj, neboj aneb Výstava pro všechny malé i velké strašpytle

> Termín

5.2.2019-10.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

V památkové rezervaci Betlém v Hlinsku mohou zájemci od 5. února do 10. března navštívit zajímavou výstavu s názvem Neboj, neboj aneb Výstava pro všechny malé i velké strašpytle. Výstava představuje obrázky namalované dětmi základních škol, které reagovaly na výzvu autorů projektu „Neboj se a namaluj strach!“ Obrázky se tak hemží duchy, pavouky, hady …, tedy vším, čeho se děti bojí, podobně jako dospělí. Výstava byla inspirovaná knížkou pojmenovanou Neboj, neboj!, jež byla pokřtěna na sklonku loňského roku. Stejně jako tato knížka i výstava představuje fenomén strachu nikoli jako nepřítele, ale jako jednu ze čtyř lidských emocí, s níž je třeba v životě počítat. Pokud chcete zjistit, zda se více bojí děvčata nebo kluci, případně, zda se děti bojí tmy nebo cesty lesem, přijďte si výstavu prohlédnout. Výstavu naleznete v zajímavém prostředí Pickova domu v hlineckém Betlému, otevřena bude od úterý do pátku v době od 8,30 do 16,00 hodin, v sobotu od 9,00 do 12,00 a neděli od 13,00 do 17,00 hodin.

> Otevírací doba

Dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Hlinsko
Ulice: Betlém - Příčná ul. 350

> Komentáře