Návštěva planetária | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Návštěva planetária

> Termín

19.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Tentokrát se vydáme do našeho oblíbeného planetária na program s názvem Amigos. Protože promítání začíná přesně v 8:30, sejdeme se v 8:15 před planetáriem. Po programu bude možné zůstat v jeho prostorách, kde si děti mohou projít celou interaktivní expozici. Vstupné 100,- za osobu, kapacita je omezena. Akce určena zejména pro členy KC Makovice, ale mohou se hlásit i nečlenové. V případě zájmu napište do diskuze k události počet osob a věk dětí. O programu: Chcete vědět, jak zvítězit nad zákeřným virem a uchovat si své zdraví? Přijďte se podívat na dobrodružný příběh o třech kamarádech, kteří objevují tajemství fungování lidského těla a učí se, jak se o něj starat. Součástí pořadu je živě moderovaná část: Obloha v různých ročních obdobích. Oběh Země kolem Slunce, naklonění zemské osy, osvětlování Země Sluncem, střídání ročních období na severní a jižní polokouli, změny na obloze během roku, ukázka souhvězdí a jasných hvězd.

> Otevírací doba

8:30 - 11:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: U Oblouku 501/10

> Komentáře