Festival barokních umění Praha - Český Krumlov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Festival barokních umění Praha - Český Krumlov

> Termín

20.9.2019-23.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Festival barokních umění je festivalem staré hudby a scénických uměleckých záměrů doby baroka. Snažíme se podat našim divákům, posluchačům a hostům festivalu pohled na původní barokní hudební tvorbu v co nejautentičtějším provedení. Soubory, které na festivalu vystupují, se věnují interpretaci staré hudby, hrají na nástroje původní technikou, dle původních systémů lazení. Využívají strun z přírodních materiálů. Aranž koncertů a představení je koncipována dle dobové interpretace staré hudby. Festival Vám tedy předvede zapomenuté umění barokních muzikantů, tanečníků a zpěváků. Festival barokních umění Český Krumlov vznikl na základě širšího souběhu okolností v roce 2008 v Českém Krumlově. Základním kamenem byla v té době již více než patnáctiletá badatelská a interpretační praxe mezinárodního barokního orchestru Hof-Musici pod vedením uměleckého vedoucího pana Ondřeje Macka na poli barokní opery. Cílem festivalu je také oživit historické prostory města Český Krumlov různými uměleckými formami doby baroka, a to v období ke konci letní hudební festivalové sezóny v Českém Krumlově - září. Dramaturgie festivalu klade hlavní důraz na propojení autentického prostoru s adekvátním druhem dobového umění (chrámová hudba v zámecké kapli nebo klášterním kostele, barokní tanec v Maškarním sále, koncerty komorní hudby v Zrcadlovém nebo Prokyšově sále atd.). Zásadním počinem je však každoroční uvedení novodobé světové premiéry vybrané barokní opery v Zámeckém barokním divadle v Českém Krumlově.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Český Krumlov
Ulice: Náměstí Svornosti 2

> Komentáře