Rodinná výtvarná dílna k výstavě Jiřičná v DOXu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinná výtvarná dílna k výstavě Jiřičná v DOXu

> Termín

13.4.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Rodinná výtvarná dílna k výstavě JIŘIČNÁ Tenkrát v 60. letech v Londýně to byla první pracovní zakázka - mladičká architektka a designérka Eva Jiřičná dostala za úkol propojit schodištěm dva prostory v malém obchodě: přízemí zalité světlem a temný suterén téměř bez světla. Jako člověk, který se rád dívá a má oči otevřené dokořán, chtěla poslat světlo z jednoho podlaží do druhého, a tak navrhla zcela unikátní skleněné schodiště. Letos slaví (i výstavou v DOXu) 80. narozeniny a podobných projektů prezentuje několik set. V čem jsou si podobné? Paní Jiřičná spojuje nejnovější technologie a funkčnost s elegancí, přírodu s technikou, rozum s intuicí. Přijďte se inspirovat a vyzkoušet si, že v jednoduchosti je krása. A že láska ke světlu může být důvodem stavět „schody do nebe“. Výtvarnou dílnu povede lektorka Kateřina Sušková. Pro děti a dospělé od 5 let Vstup: dospělý + dítě 90 Kč, další dítě 60 Kč Zdarma pro členy Klubu přátel DOX (typ rodina) Kapacita dílny je omezena, přijďte včas. Rezervace a informace: [email protected], 295 568 104 Rezervace a informace v den konání dílny: 295 568 123

> Otevírací doba

14:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: DOX, Centrum současného umění, Poupětova 7

> Komentáře