Umčo, roky and roll - Rodinná výtvarná dílna k výstavě v DOXu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Umčo, roky and roll - Rodinná výtvarná dílna k výstavě v DOXu

> Termín

16.3.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Rodinná výtvarná dílna k výstavě TATA 30JS. Skupina Tatabojs slaví v DOXu své 30. narozeniny výstavou a je to několika týdenní večírek (nebo spíš deníček) nejen pro uši, ale i oči, ruce a v případě fanoušků i pro srdíčko. 30 let spolu! 30 let hudby, ale i výtvarných děl. Zpěvák a bubeník Milan Cais je totiž také výtvarným umělcem a je to vidět i na vizuální stránce obalů, plakátů i na klipech a koncertních scénách. Na výstavě členové kapely navíc jen nevzpomínají, ale komentují dalšími objekty a instalacemi jednotlivá období skupiny, vydaná alba. A o čem bude tahle dílna s podivným názvem? Na programu bude umění („umčo“) a váš společně prožitý čas, a to jak doslova valí („roky and roll“). Zkusíme mu na programu vytvořit takovou maličkou hráz: vytvoříte si společně objekt (dílo, knihu, možná album), které bude komentovat vás a váš sdílený čas. Po inspiraci bohatou výstavou TATA 30JS to bude hračka a jen si pro jistotu klidně přineste nějakou věc (nebo věci), které už mají svůj čas za sebou a nějak k vám patří. Těšíme se! Výtvarnou dílnu povede lektorka Kateřina Sušková. Pro děti a dospělé od 5 let Vstup: dospělý + dítě 90 Kč, další dítě 60 Kč Zdarma pro členy Klubu přátel DOX (typ rodina) Kapacita dílny je omezena, přijďte včas. Rezervace a informace: [email protected], 295 568 104 Rezervace a informace v den konání dílny: 295 568 123

> Otevírací doba

14:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: DOX, Centrum současného umění, Poupětova 7

> Komentáře