Masopustní veselice Horoměřice 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Masopustní veselice Horoměřice 2019

> Termín

3.3.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Obec Horoměřice Vás zve na Masopustní veselici 3. 3. 2019 ve statku / zámku v centru obce. Masopust je doba od Tří králů do Popeleční středy. Nejveselejší a nejživější jsou poslední dny masopustu, spojené s radovánkami a hodováním - u nás průvod maškar po obci. 13:00 - 14:00 Pohádka pro děti od 4 do 99 let 13:00 - 14:30 Tvořivá dílna - výroba masek pro děti i dospělé 14:00 - 14:15 Dudák William CHIP Doehring 14:30 – Masopustní průvod obcí 16:30 – Závěrečný oheň V Roklích POJĎME SI MASOPUST VYTVOŘIT A UŽÍT SPOLEČNĚ. Hledáme: - zpěváky během průvodu (jednoduché písně, připravený zpěvník) - muzikanty (kytara, housle, akordeon apod. - přidání se ke skupině sehraných hudebníků z Tuchoměřic) - Kreativní lidi, kteří by se zapojili do workshopů na výrobu masek a podpořili ostatní při výrobě masek (např. nápad na masku a i při výrobě – jednoduché sešití apod.) - Materiál potřebný na masky: sukně, šátky, klobouky, kabáty, kusy látek, prostěradla, velká trička (jaké poklady doma máte, které by se hodily na masky a ozdobily maškarní průvod?) - ochotné lidi, kteří by připravili občerstvení při zastávkách průvodu (může se spojit i několik sousedů a připravit občerstvovací zastavení pro průvod společně) – odměnou bude tanec s medvědem a společné veselení se s maskami - Fotografa, který by celý Masopust nafotil Chystáme i workshopy na výrobu masek v Trucovně. Zapojení všeho druhu vřele vítáno. Zájemci nebojte se a pište mi do zpráv - i pokud jen váháte, zda se zapojit či ne, můžeme to společně prodiskutovat. Kontaktní osoba: Petra Nová, e-mail: [email protected], tel.: 602 548 914 Další informace průběžně na www.horomerice.cz a Facebookové stránce obce.

> Otevírací doba

13:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Horoměřice
Ulice: Velvarská 100

> Komentáře