Únětický masopust | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Únětický masopust

> Termín

16.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Roztocko Únětický Masopust je obnovená tradice, vyrůstající ze společenství nadšených Roztockých, kteří jsou ochotní věnovat stovky hodin organizaci svátku a výrobě originálních, tradičních, až tři metry vysokých masek, ve kterých se dá zpívat, pít a tančit a veselit se. Hlavní okamžiky v Únětickém pivovaru jsou: 14.00 narážení masopustního speciálu únětickým masopustní průvodem 14.30 Únětický masopustní průvod se vydá z pivovaru na společné setkání s roztockými a suchdolskými na Holém vrchu 18:00 Afterparty ve stodole se skupinou JAZZ BLUFFERS aneb PAŘBA JAKO SVIŇA - VSTUP ZDARMA Ve spolupráci s Masopustním bočkem - 16° spodně kvašený polotmavý bock Únětický speciál - TRADIČNÍ MASOPUSTNÍ BOCK 16° je spodně kvašený speciál s obsahem alkoholu kolem 6%, zlatavé až měděné barvy. Chuť je výrazně sladová s medovou plností a nepatrným karamelovým nádechem. Chmelová hořkost je z počátku potlačena dominantními složkami chuti a pak vyšší plností. V doznívání se pak projeví jemná, lahodná hořkost, charakteristická pro Únětické pivo, nabízející k dalšímu napití. UPOZORŇUJEME: MASOPUSTNÍ BOCK, KDE KDO SI HO PAMATUJE CELÝ ROK!

> Otevírací doba

od 14 hod

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Únětice
Ulice: Únětický pivovar, Rýznerova 19/5

> Komentáře