Vídeňský ledový sen | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vídeňský ledový sen

> Fotogalerie

> Termín

18.1.2019 - 3.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Od ledna do března se náměstí Rathausplatz promění v obří ledovou plochu a stane se rájem pro bruslaře všech generací. Krásně nasvícená fasáda radnice vytvoří pohádkovou kulisu pro Vídeňský ledový sen. Ledová plocha připraví pro malé i velké milovníky bruslení na ploše 9000 m² tu pravou zimní zábavu. Nová 120 metrů dlouhá rampa Sky Rink, nabízí letos poprvé příležitost klouzat po ledě hned na dvou úrovních. Jak rodiny, tak sportovní návštěvníci, kteří na ledu hledají akci, si zde přijdou na své. Denně si můžete od 10 do 22 hod. bláznivě nebo elegantně zabruslit na známé hudební hity i mnohé valčíky. Ledová dráha v Radničním parku Romanticky osvíceným Radničním parkem se vine kouzelná ledová dráha, která díky svým nespočetným cestičkám nadchne jak začátečníky, tak profesionály. Pro nejmenší bruslaře je cvičná plocha od pondělí do pátku od 10 do 16 hod. zdarma. Od 17 hod. se tato plocha změní na osm curlingových drah, kde můžete prokázat své dovednosti ve sportovním curlingu. V nejrůznějších stáncích pod širým nebem, ale i v oblíbené horské salaši s terasou, hýčkají kulinářští specialisté své hosty pochoutkami z regionálních a bio surovin. A samozřejmě bude při Vídeňském ledovém snu k dispozici také něco na zahřátí – od voňavého bio punče až po čaj. Na místě bude k zapůjčení připraveno 2 tisíce párů bruslí vyhřátých teplým vzduchem, nepotřebné kusy oblečení a boty lze odložit do uzamykatelných skříněk.

> Otevírací doba

10:00 - 22:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Vídeň
Ulice: Rathausplatz

> Komentáře