Interaktivní výstava Raketa letí do Kladna | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Interaktivní výstava Raketa letí do Kladna

> Termín

17.1.2019 - 5.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Interaktivní výstava ilustrací dětského časopisu. Umělci, kteří společně vytvářejí časopis Raketa, představují pestré portfolio ilustrací, kreseb a 3D-objektů. S interaktivními prvky pro děti i jejich rodiče. Vernisáž výstavy se uskutečnila 16. 1. 2019 od 17:30. Na úvod vystoupila jedna z šéfredaktorek časopisu Raketa Radana Litošová s několika písněmi z vlastního repertoáru. Poté vedoucí odboru pro vnější vztahy a rozvoj knihovny Mgr. Ivona Kasalická přivítala návštěvníky knihovny a představila i druhou šéfredaktorku Johanu Švejdíkovou a ředitele nakladatelství Labyrint, které časopis Raketa vydává, pana Joachima Dvořáka. Rovněž přivítala pana Ing. Zdeňka Štefka, předsedu výboru pro kulturu a cestovní ruch z Krajského úřadu Středočeského kraje, který popřál Raketě mnoho nových malých čtenářů. Po malém občerstvení se již děti nedočkavě vrhly na stavbu krabicové Lhoty, kterou do té doby jen zvědavě okukovaly. Výstava potrvá do 5. března, nenechte si ji ujít, opravdu stojí za to.

> Otevírací doba

9:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Kladno
Ulice: Středočeská vědecká knihovna, Gen. Klapálka

> Komentáře