Jarní Fotoateliér | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jarní Fotoateliér

Foto: Barbara Tutková

> Termín

30.3.2019 - 31.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

0-14 > Popis Focení dětí a rodin nejen s jarní tématikou Zveme Vás na jarní fotoateliér do Letnice a nechte si vytvořit krásné fotky, které budou památkou na celý život. Focení bude probíhat s profesionální fotografkou. Při focení fotografka používá Hand Made dekorace – rekvizity (vajíčko, košíky, různé oblečky, čelenky, girlandy…) Objednávat se na konkrétní čas (od 9 do 16 hod.) můžete již nyní emailem na in­[email protected]­.cz nebo přímo na recepci v Letnici. Délka focení je cca 30 až 120 minut, dle zvoleného balíčku viz. níže. Vámi navržený čas Vám potvrdíme. Ceník: Cena zahrnuje počet upravených fotek dle zvoleného balíčku. Fotky jsou ve vysokém rozlišení, vytištěné ve formátu 13×18cm. Vybrané fotky v originální velikosti budou také uloženy na serveru odkud si je budete moci stáhnout. Každá vydařená fotografie nad rámec balíčku bude upravena a digitálně poskytnuta zdarma! XXL balíček: série 25 fotografií z cca 2 hodin focení – 3000 Kč XL balíček: série 15 fotografií z cca 1 a 1/2 hodiny focení – 2000 Kč. L balíček: série 9 fotografií z cca 1 hodiny focení – 1250 Kč. M balíček: série 6 fotografií z cca 30 min. focení – 850 Kč. S balíček: série 3 fotografií z cca 30 min. focení – 450 Kč. Něco navíc: jedna vybraná fotografie v rámečku s tematikou – zdarma. Fotografka – Mgr. art Barbara Kubániová Vystudovala fotografii na Fakultě umění v Košicích a na Akademii Krásných umění v Krakově. Zaměřuje se na focení miminek, dětí, maminek s bříškem, tatínků a rodin. Kromě rodinného fotografování nabízí také fotografování reportážní (firemní akce, svatby, plesy, křtiny, rodinné oslavy a veškeré další událostí). Více na webových stránkách: www.fotodrobecek.cz Něco navíc Tématický pozdrav, pohled nebo přání ze zhotovených fotografií – zdarma ke všem foto balíčkům. (Vánoční, Velikonoční, Valentýn,..)

> Otevírací doba

9.00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Letňany
Ulice: Fryčovická 462
Telefon: 776270509
E-mail: [email protected]

> Komentáře