Masopustní radovánky - Filharmonie Brno dětem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Masopustní radovánky - Filharmonie Brno dětem

> Termín

11.2.2019 - 13.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Tanec maškar s mědvěděm, pochodování basy, masopustní písničky, oslava a veselí před čtyřicetidenním půstem. To je fašank. Vydejme se spolu na dobrodružnou výpravu a pronikněme do tajů tohoto kouzelného času. Během jarních prázdnin jsme pro děti připravili hudební program s velikonoční tématikou. Masopust, u nás na Moravě známý též jako fašank, je vlastně doba mezi Svátkem Tří králů a popeleční středou. Kdo by neznal slavný tanec maškar s medvědem, masopustní písničky nebo pochodování basy. A není toho náhodou ještě mnohem víc? Během třídenního programu mohou děti, společně s lektorkami Kristýnou Drášilovou a Michaelou Kulískovou, podniknout napínavou hudební výpravu do tajů tohoto kouzelného času. A všechno co se naučíme, dozvíme a objevíme, pak rodičům rádi předvedeme na závěrečném vystoupení na pódiu Besedního domu. Cena: 1500 Kč Kapacita: 30 dětí (od 6 do 12 let) Přihlášky a více informací: [email protected]

> Otevírací doba

10:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Filharmonie Brno, Komenského nám. 534/8, 60200 Brno

> Komentáře