Kreativní víkend | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kreativní víkend

Foto: Adriána

> Termín

24.5.2019-26.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

V květnu pořádáme kreativní a relaxační víkend v malebné šumavské obci Javorník. Z kreativních programů je na výběr jako hlavní program malování na keramiku nebo tvorba mozaiky. Dále se můžete těšit třeba na dekorování plátěných tašek, tvoření z organzy a společenské hry. Pro odpočinek je k dispozici i vířivka a sauna. Akce je určena hlavně pro naše dospělé příznivce. Děti od 10 let s rodiči se mohou zúčastnit po předchozí domluvě. V penzionu jsou mezonetové pokoje pro 2-4 osoby. Celý víkend vás bude stát jen 3 300 Kč, s klubovou kartu Kavárny Maluj dokonce jen 2970 Kč. V ceně je ubytování s polopenzí na dvě noci, jeden z workshopů (malování na keramiku nebo tvorba mozaiky) a doplňkové aktivity. Sauna, vířivka jsou doplňkové služby penzionu za příplatek. V penzionu je restaurace s obědy, v obci jsou pak i další restaurace. V okolí Javorníku je krásná příroda, vycházkové i turistické trasy, rozhledna i cyklotrasy s možností zapůjčení kol.

> Otevírací doba

od pátku 17.00 do neděle 12.00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Vacov
Ulice: Javorník 4
Telefon: 774625011
E-mail: [email protected]

> Komentáře