Pohybové hrátky pro děti (0-3 roky) | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohybové hrátky pro děti (0-3 roky)

> Termín

18.2.2019 - 30.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

Pohybové hrátky jsou aktivita pro děti ve věku 3 měsíce - 3 roky spolu s rodičem. Děti jsou rozděleny do několika skupin podle dosažených pohybových schopností. Lekce probíhají pravidelně každý týden formou kurzu (únor - červen 2019). Scházíme se během dopoledne a nově bude i odpolední lekce vhodná pro chodící děti do čtyř let - spolu s rodičem nebo třeba i celou rodinou :) Začínat budeme v týdnu od 18.2.2019. Je nutné se mi předem náhlasit a domluvit se na přesném dni a čase vaší lekce. Cena kurzovného se pohybuje okolo 1000 Kč - záleží na zařazení dítěte. Vždy je možné se individuálně domluvit, nebojte se zeptat :) Společně zpíváme, říkáme básničky, běháme, skáčeme, učíme se barvy, tvary, části těla aj. Procvičujeme jemnou i hrubou motoriku, rozvíjeme smysly. Je to čas, který dítě tráví v kolektivu svých vrstevníků, učí se trpělivosti a především je to čas, který tráví se svým rodičem. Rádi přivítáme nové kamarády :) Bližší informace a přihlášky na telefonním čísle 733 569 586, nebo e-mailem [email protected] Těší se na vás Lucie Sokolová

> Otevírací doba

Každý pátek 10:00 - 11:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Domažlice
Ulice: Shakti Centrum jóga Domažlice, Hruškova 506
Telefon: 733569586
E-mail: [email protected]

> Komentáře