Bike kemp pro děti Praha | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Bike kemp pro děti Praha

Foto: Jan Bronczek

> Termín

11.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Kurz techniky spravného ovládaní kola v terénu. Žadný cyklo výlet podél řeky. Naučíme tě se s kolem bavit a hlavně jezdit v terénu. Bezpečně, rychle, zábavně. Pro všechny kluky a holky! Program 8:45-9:10 Sraz 9:10-9:30 Service time. Nastavíme všem správně posez, brzdové páčky, řidítka 9:30-11:30 Výuka techniky správného ovládání kola v terénu na přírodních a umělých překážkách 11:30-12:15 Přestávka na oběd, svačinu 12:15-15:15 Pokračování ve výuce 15:15-15:45 Návrat na místo srazu. Pokud menší děti nezvládnou celý den, mohou se účastnit jen půlky výuky. Jaké kolo potřebujete? Jakékoliv kolo s plášti do terénu. Ne silniční nebo BMX. Na velikosti kola nezáleží, důležité je aby dítě umělo jezdit bez pomoci. Co se budou děti učit? Budeme dbát na správné ovládání kola v terénu i mimo něj. Naučíme se základy i pokročilejší dovednosti jako např. správné zatáčení, brzdění, poradit si s překážkou, přeskočit ji, atd. Vše záleží na dovednosti dětí. Co s sebou? Větší svačinu nebo peníze na oběd. Oblečení dle počasí, rukavice pokud máte, samozřejmostí je přilba, pití, případně batoh na věci. Mějte kola v dobrém stavu, na velké opravy nebude časový prostor a akorát by nám to kazilo den. S defekty a menšími servisními zásahy si poradíme. Registrace a další informace na webu www.bikekurzy.cz

> Otevírací doba

8:45-16:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: U kempinku
Telefon: 734446661
E-mail: [email protected]

> Komentáře