JAK vychovávat HOLKY a nepřijít o rozum | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

JAK vychovávat HOLKY a nepřijít o rozum

> Termín

23.3.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Velice úspěšný a oblíbený seminář určený pro Vás rodiče, tentokrát se zaměříme na holčičky. Pojďte si udělat fajn odpoledne. Potkáme se nad problémy, se kterými se setkáváte při výchově nejen vašich dcer. TÉMA Vnímáte taky: Proč obvykle děvčátka ohrnují nos nad klučičími hrami? Proč jsou někdy milé a jindy tak panovačné? Proč mají holky obvykle menší ochotu jít do konfliktu a raději se stahují, ale při dospívání se servítky neberou a bez obav na nás ječí? A co všechno vlastně čeká rodiče při dospívání dcer? Dozvíte se o klíčových obdobích ve výchově dcery, o vývoji ženského mozku a důvodech typického chování děvčat. Získáte povzbuzení, že když se vaše děvčata chovají jako "emocionální bytosti", "odmlouvající panovačné královny" nebo "upovídané intrikující švitořilky", neznamená to, že jsme špatní rodiče nebo že je dítě v nepořádku Seminář odpovídá nejen na příčiny chování holek, ale přináší i řadu podnětů, jak s děvčaty zacházet, aby se neponičilo jejich ženství a zároveň rodiče přežili jejich vychovávání bez úhony Soustředíme se také na nezastupitelnou roli muže v klíčových obdobích výchovy holek - co a jak nají otcové dcerám sdělit, aby šly holky do světa bez obav a se sebedůvěrou. MUŽI V AUDITORIU VÍTÁNI O lektorce Večerem nás provede dáma, která nám bezpochybně bude mít co říct. A to nejen pro své vzdělání a práci ale především proto, že ona sama je "statečnou" vdanou matkou čtyř dětí. Těšit se můžete na vystudovanou psycholožku a psychoterapeutku VLAĎKU BARTÁKOVOU. Vlaďka mimo svou širokou škálu obdivuhodné práce, realizuje semináře, o kterých říká: Školím rodiče, aby jim bylo lépe s jejich dětmi! Přihlášení Cena za seminář je 490Kč, na místě pak 550Kč. Cena zahrnuje: - 3 hodinový jedinečný interaktivní seminář - fajn večer pro vás v příjemných prostorách Ateliéru Felix v Ostravě - čas věnovaný jen vám učastníkům semináře, kdy nebude chybět prostor pro dotazy a diskuzi - welcome drink - překvapení ve formě dárku. Po ukončení semináře si můžete prodloužit váš večer a zůstat v ateliéru pro další diskuzi nebo si jen tak odpočinout a popřemýšlet na sklenkou něčeho dobrého. Připaveno bude i drobné občerstvení. Kapacita omezena! Registrace do 15. 2. 2019. Registraci prosím proveďte na e-mail: [email protected] Důležité! - uveďte následující text: - předmět emailu: Seminář Jak vychovávat holky 23.3.2019 - text emailu: Mám zájem o seminář, Vaše jméno a příjmení a e-mailový či telefonní kontakt. Budeme Vás informovat o dalším postupu.

> Otevírací doba

14:30 - 17:30

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Masarykovo náměstí 52/33

> Komentáře