Motosalon 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Motosalon 2019

> Termín

28.2.2019-3.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

MOTOSALON je největší oborovou prezentací ve střední Evropě, jako jediný motocyklový veletrh s gescí Svazu dovozců automobilů (SDA) – motocyklová sekce. V roce 2019 veletrh MOTOSALON oslaví kulaté výročí - uskuteční se podesáté. Dle dohody společnosti Veletrhy Brno, a.s. a motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů se od roku 2010 veletrh MOTOSALON střídavě koná v Brně a Praze. Desátý ročník veletrhu MOTOSALON se tak opět uskuteční ve výstavním areálu PVA EXPO PRAHA. Veletrh předvede reprezentativní zastoupení významných značek dostupných na českém trhu s nejaktuálnějšími novinkami a nabídne návštěvníkovi přehlídku všeho, co s motocyklem souvisí včetně atraktivních doprovodných programů. Doprovodný program Motosalon 2019 čtvrtek 28. února Pódium v hale 5 13:00 slavnostní zahájení odpoledne (čas bude upřesněn) Vagamundos – zážitky z cest Pavla Lišky a Jana Révaie Show Arena Crazy Day tréninky pátek 1. března Pódium v hale 5 moderované rozhovory autogramiády motocestovatelé ukázky první pomoci workshopy Automotodrom Brno Show Arena 3x denně (čas bude upřesněn) - Crazy Day kaskadérská show Míra Lisý – trial, bezpečná jízda Motoškola Landa - motogymkhana sobota 2. března Pódium v hale 5 moderované rozhovory autogramiády motocestovatelé ukázky první pomoci workshopy Automotodrom Brno Show Arena 3x denně (čas bude upřesněn) - Crazy Day kaskadérská show Míra Lisý – trial, bezpečná jízda Motoškola Landa - motogymkhana neděle 3. března Pódium v hale 5 moderované rozhovory autogramiády motocestovatelé ukázky první pomoci workshopy Automotodrom Brno Show Arena 3x denně (čas bude upřesněn) - Crazy Day kaskadérská show Míra Lisý – trial, bezpečná jízda Motoškola Landa - motogymkhana

> Otevírací doba

9:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: PVA Letňany, Beranových 667

> Komentáře