Jarní příměstské tábory | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jarní příměstské tábory

Foto: Martina Babická

> Termín

18.2.2019-22.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

JARNÍ PŘÍMĚŠŤÁK S OLYMPIJSKÝMI SPORTY Věk: 8 – 12 let Cena: 1000 Kč (pro děti s trvalým bydlištěm mimo Prahu: 1200 Kč) Proč? Cena obsahuje: program, pedagogický dozor, materiál, vstupné, doprava mimo Prahu, doplnění pitného režimu, odměny, pojištění Co vás čeká: Jarní prázdniny se již nezadržitelně blíží a s nimi i náš v pořadí 5. jarní sportovní příměšťák. Opět tak, jak bývá na tomto táboře zvykem, se můžeš těšit na to, že si zahraješ curling v jediné curlingové hale v ČR a zabruslíš si na prázdném kluzišti, kde si budeš moct zkusit to, co se nedá mezi lidmi při veřejném bruslení. Kromě zimních olympijských sportů tě čekají i tři letní a to házená, volejbal a stolní tenis. Tyto sporty jsou součástí našeho medailového turnaje. Nečeká tě však jen soutěžení o cenné kovy, ale můžeš se těšit i na různé drobné pohybové hry a další sportovní aktivity v kolektivu nových kamarádů. Vedoucí: Jakub Blažej – [email protected] Nutná rezervace předem v Informační kanceláři nebo na webu DDM. VODA – LED – PÁRA Věk: 7 – 11 let Cena: 1400 Kč (pro děti s trvalým bydlištěm mimo Prahu: 1600 Kč) Proč? Cena obsahuje: program, oběd, pedagogický dozor, materiál, vstupné, doprava mimo Prahu, doplnění pitného režimu, odměny, pojištění Co vás čeká: Voda, H2O, je chemická sloučenina vodíku a kyslíku. Spolu se vzduchem tvoří základní podmínky pro existenci života na Zemi. Za normální teploty a tlaku je to bezbarvá, čirá kapalina bez barvy a zápachu .. V přírodě se vyskytuje ve třech skupenstvích: v pevném – led a sníh, v kapalném – voda a v plynném – pára, to vše nás učí ve škole, společně se podíváme na vodu trochu jinak. Každý den budeme vodu poznávat, tvořit z ní, dělat pokusy, vodu využijeme ke sportování i k relaxování. Navštívíme čističku odpadních vod v Praze, půjdeme bruslit i plavat. Vedoucí: Tereza Rádsetoulalová – [email protected] Nutná rezervace předem v Informační kanceláři nebo na webu DDM.

> Otevírací doba

8:00-16:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Měšická 720/2
Telefon: 605 486 587
E-mail: [email protected]

> Komentáře