Balladine, víc než jen tanec / letní semestr 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Balladine, víc než jen tanec / letní semestr 2019

Foto: Z. Mrštinová

> Termín

11.2.2019 - 15.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Taneční škola Balladine byla založena počátkem roku 2012. Prvotním konceptem školy byla výuka klasického baletu pro dospělé. V průběhu tří let byla nabídka kurzů a aktivit rozšiřována, což vyústilo v otevření vlastního tanečního studia v únoru 2015 na Moravském náměstí v Brně. V červnu 2018 se škola přestěhovala do nových prostor společně s kavárnou Attitude na roh ulic Hilleho a třídy Kpt. Jaroše. V současnosti škola disponuje širokou nabídkou kurzů zahrnující několik tanečních a cvičebních stylů. Hlavním posláním školy zůstává výuka klasického baletu pro dospělé. Dále vyučujeme mimo jiné ballet barre fitness, contemporary, jógu, protahování a lekce baletu pro všechny dětské věkové kategorie. Naše taneční škola spolupracovala s Národním divadlem Brno ­ vznikl open class kurz, kde jsme prakticky i teoreticky studovali variace inspirované balety z repertoáru Baletu NdB. Také vyučujeme kurz baletu i contemporary v angličtině a snažíme se tak rozšířit naši nabídku i pro zahraniční studenty v Brně. Naše škola pořádá různé workshopy s externími lektory, letní školy, přípravu pro konzervatoristky, příměstský tábor pro děti a naši žáci se účastní různých soutěží. V rámci Brna se snažíme vytvářet a podporovat taneční komunitu, děláme happeningy v ulicích, pořádáme večírky a spolupracujeme s různými brněnskými podniky. Naše kurzy jsou určeny všem, kdo chtějí proniknout do tajů ladného tanečního umění. Talent pro tanec mají všichni lidé bez rozdílu! Všichni milujeme tu svobodu a euforii, kterou díky tanci můžeme prožít. Rozvíjíme svoji schopnost koordinace pohybu, smysl pro rovnováhu, správné držení těla a zhubneme do plavek, pokud je to naším cílem. Tanec nás dělá krásnější. Taneční umění také může být něžnou a krásnou alternativou, pokud potřebujeme napravit záda nebo se zbavit jiných zdravotních problémů. Díky tanci vyjadřujeme a sdílíme své emoce.

> Otevírací doba

dle rozvrhu > http://www.balladine.cz/rozvrh/

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Hilleho 1
Telefon: 777 552 307
E-mail: [email protected]

> Komentáře