Salomon Atomic Family Cup | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Salomon Atomic Family Cup

> Termín

9.2.2019
2.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Amatérský rodinný závod v obřím slalomu pro kombinované týmy složené ze členů rodiny. Kdo chce soutěžit, má jediný velký úkol, a to sehnat si parťáka z členů rodiny. V týmu musí být vždy dospělý a dítě do dovršení 15 let. Ať už zvolíte tým složený z táty se synem, dědy s vnukem, či sourozenců, kdy staršímu je více jak 18 let, užijete si spoustu zábavy a podpoříte rodinného soutěžního ducha. O závodu: Celý pohár se skládá z pěti závodů, ze kterých vždy postoupí první tři dvojice vítězných týmů soutěžní kategorie. Opakovaná účast postupujících týmů v následujících kolech je vítána. Velké finále závodů se pojede v den 5. kola. Velkým lákadlem je hlavní výhra v podobě dvou párů lyží Salomon/ Atomic. Pro koho je závod určen: závodníci bez aktivního FIS kódu děti od deseti let do čtrnácti let (tj. 14, 99 roku) děti mladší 10 let se také mohou účastnit. U mladších závodníků 10 let proběhne vyhlášení v den závodu a nepostupují do finále. Výjimkou může být udělení Divoké karty, která slouží jako pozvánka do Velkého finále.

> Otevírací doba

od 10h

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Dolní Morava
Ulice: sjezdovka Kamila, Resort Dolní Morava

> Komentáře