Rozdíl mezi hodným a zodpovědným rodičem / přednáška v Porubě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rozdíl mezi hodným a zodpovědným rodičem / přednáška v Porubě

> Termín

17.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Milí rodiče či nastávající rodiče, srdečně Vás zveme na další vynikající přednášku úžasné ženy a terapeutky Renáty Cholevíkové - Rozdíl mezi hodným a zodpovědným rodičem (aneb jak lépe pochopit své děti a nebát se nastavit hranice)! Přednáška pro rodiče, kteří se zajímají o to, jak žít s dětmi v pohodě, respektu a lásce a nezbláznit se :-) Většina rodičů se domnívá, že přesně ví, co si jejich děti myslí. Dobří rodiče chtějí pro své děti jen to nejlepší a myslí si, že dobře vědí, co to „nejlepší“ je. Výchova je složitý proces a jeho důležitou součástí je umění vzájemně si naslouchat a respektovat se. Jenže… Co to vlastně je respektovat? Kde je ta správná míra respektu jednoho k druhému? Na počátku všeho je náš pocit… Pak přijetí, že naše děti nejsou hloupé a rozumí úplně všemu, co jim říkáme, i neříkáme… Avšak mnohdy moc nerozumí tomu, proč něco říkáme a něco jiného děláme. A tak … reagují po svém. A my se v tom často točíme s nimi a nerozumíme jeden druhému… Seminář vede Mgr. Renáta Cholevíková: Poradce v oblasti komunikace, výchovy a mezilidských vztahů s kineziologickým zaměřením, lektorka Montessori kurzů. Před rodičovskou dovolenou profesně 5 let jako Etoped – poradenský pracovník ve Středisku výchovné péče – pobytové zařízení pro děti s problémovým chováním, děti s „dys“ funkcemi, diagn. ADHD atd. Pracovala se souvislostmi mezi pohledem rodičů a příběhem samotných dětí. Dnes také máma šestiletého chlapce, která denně řeší nejrůznější situace, jako všichni rodiče. Kdy: neděle 17.3. od 19 do 21 hod Kde: Pohybové studio Sundara, Dvorní 9, Ostrava-Poruba Cena: 220,- korun Přihlášky a rezervace na [email protected] www.sundara.cz Těšíme se na Vás! :-) Renča a studio Sundara

> Otevírací doba

19:00 - 21:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Dvorní 756/9

> Komentáře