Cukr a bič, jsem slabý rodič? Beseda Mohelnice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Cukr a bič, jsem slabý rodič? Beseda Mohelnice

> Termín

28.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Děti spoustu věcí pochytí od svých vrstevníků, z televize, na jejich výchově se podílí škola a další lidé mimo rodinu. Základ je ale na rodičích. Jsem taky rodič a zvu Vás na besedu Cukr a bič, jsem slabý rodič? Samozřejmě všichni chceme pro své děti to nejlepší. Neznamená to ale, že budeme dělat vše, co jim na očích vidíme, aby jim něco nebylo nepříjemné. Umění výchovy spočívá v tom, že zvládneme i nepříjemné věci, jako občasné omezení dětí, vymezení hranic a podobně. Je to někdy fuška, viďte :) Respektující výchova začíná u nás a učíme ji i svoje děti. Když víme, že se k nám někdo nechová uctivě, podle toho se chováme. Dítě to dává najevo stejně, cítí-li se nerespektováno, nemilováno, omezováno. Na této besedě si ujasníme, kdo je v rodině vlastně rodič a zda v naší rodině nepřebírá vedení dítě. Těším se na Vás na otevřené besedě plné sdílení. Cena: 260 Kč na účet školky: 26 00 97 67 27 / 2010 REZERVACE DO 20.2.2019 Uveďte prosím jméno do zprávy

> Otevírací doba

16:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Mohelnice
Ulice: Okružní 1415/46

> Komentáře