VESELÝ KOPEC PATŘÍ DĚTEM A JEJICH RODIČŮM | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

VESELÝ KOPEC PATŘÍ DĚTEM A JEJICH RODIČŮM

> Termín

1.6.2019-30.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Soubor lidových staveb Vysočina, především expoziční celek Veselý Kopec, je místem, které rády navštěvují rodiny s dětmi. Právě pro ně je na měsíce červen až září připravena zajímavá nabídka. V červnu až září Veselý Kopec patří rodinám, které si chtějí společně hrát a prožít příjemné chvíle v zajímavém prostředí expozice lidového stavitelství v přírodě. V prodejně upomínkových předmětů získáte dva různé herní plány, podle nichž můžete samostatně procházet mezi roubenými chaloupkami a hledat odpovědi na otázky, které vás dovedou k rozluštění tajenky a získání malé odměny. Tyto objevné výpravy můžete s dětmi podnikat kterýkoliv den od úterý do neděle v rámci běžné otevírací doby. Herní plán získáte za 10 Kč v prodejně upomínkových předmětů. Malou odměnu za vyluštěnou tajenku si můžete vyzvednout v pokladně. Věříme, že největší odměnou vám však bude společně strávený čas s vašimi dětmi. O víkendech máte navíc možnost sledovat při práci různé řemeslníky, dozvědět se od nich mnoho zajímavého, něco si vyzkoušet a odnést domů. Program ukázek: 2. a 3. června * Dřevěné hračky, udělej si svoji hračku s Otakarem Fraňkem 10. června * Hrátky s papírem, tradiční hračky z papíru, výtvarná dílnička s výtvarnicemi SLS Vysočina 16. a 17. června * Včelí stezka, naučný a zábavný kvíz pro děti i dospělé s místními včelaři 23. a 24. června * Tradiční textilní techniky, výtvarná dílnička s Terezou Kalinayovou 30. června a 1. července * Zdobení textilií franclováním, předení na kolovrátku, dílnička s Josefem Fidlerem 5. až 8. července * Včelí stezka, naučný a zábavný kvíz pro děti i dospělé s místními včelaři 14. července * Soustružené hračky, dílnička s Aloisem Doležalem 28. a 29. července * Perníkářská dílna, pečení perníků tlačených do dřevěných forem s Alešem Vostřezem 4. až 12. srpna * Včelí stezka, naučný a zábavný kvíz pro děti i dospělé s místními včelaři 19. srpna * Cesty papíru, výroba ručního papíru s Mgr. Pavlem Bulenou ze SLS Vysočina 25. srpna * Soustružené hračky, dílnička s Aloisem Doležalem 1. a 2. září * Cesty papíru, výroba ručního papíru s Mgr. Pavlem Bulenou ze SLS Vysočina 9. září * Hrátky s papírem, tradiční hračky z papíru, výtvarná dílnička s výtvarnicemi SLS Vysočina 15. a 16. září * Včelí stezka, naučný a zábavný kvíz pro děti i dospělé s místními včelaři 22. a 23. září * Tradiční textilní techniky s Terezou Kalinayovou 28. až 30. září * Domácké zpracování lnu, předení na kolovrátku a zdobení textilií franclováním, dílnička s Josefem Fidlerem

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Hlinsko
Ulice: Příčná 350

> Komentáře