Imunita u dětí z pohledu celostní medicíny | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Imunita u dětí z pohledu celostní medicíny

> Termín

12.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Komu je určené: Všem maminkám dětiček, které chtějí posílit imunitu svých dětí v období zimních měsíců. Cíl: Cílem kurzu je naučit se nastolit imunitní rovnováhu pomocí přirozeného ovlivňování „běžných“ onemocnění. Zamyslíme se nad problematikou oslabování vrozené imunity léky, předčasným očkováním, potlačováním symptomů nemoci a naučíme se využívat léčivé síly horečky. Nahlédneme do talíře našich dětí a eliminujeme nutričně chudou stravu abychom jim nabídli vyváženou a bohatou stravu pro tělo a duši. S tím souvisí i zdravé střevo, optimalizace zažívání a obnova střevní mikroflóry. Poprosíme také přírodu, aby nám formou bylin dopomohla ke zdraví a dodala potřebné látky a vitamíny. Náplň kurzu: • Povíme si, jak přirozeně posílit imunitu dětí v období zimních měsíců. • Jak funguje imunitní systém a jaké látky je potřeba tělu dodat, aby reagoval správně. • Jakou úlohu hraje zdravá střevní mikroflóra a způsoby její obnovy. • Jak nechat působit léčivou sílu horečky a pozitivně ovlivnit přirozený průběh nemocí. • A další způsoby přirozené stimulace imunitního systému. Pro dětský organismus je vždy lehčí nemoci se bránit než ji nechat rozvinout. My mu v tom můžeme napomoci širokou škálou kroků, které vedou k jedinému cíli – ke zdraví. Stačí se zamyslet, která z úrovní je postihnutá, do jaké míry a v jaké kombinaci a poté zvolit TU SVOJI CESTU KE ZDRAVÍ. Je to jen na nás. Lektorka: Milé maminky, jmenuji se Simona a jsem naturopatický poradce, tedy poradce v oblasti přírodní medicíny (fytoterapie, homeopatie, autopatie a nutriční výživy), odborník v oblasti léčení stravou a maminka malé Anitky a ještě menšího Alana. Vystudovala jsem obor Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví na Lékařské fakultě Ostravské univerzity. Ve své praxi jsem našla největší seberealizaci jako terapeutka na soukromé klinice celostní medicíny v Praze, kde jsem zaštiťovala klientelu s širokou škálou onemocnění. V rámci své praxe terapeutky jsem pečovala také o onkologické klienty, kteří na klinice podstupovali celostní terapii či přírodní medicínu použili jako doplněk ke klasické alopatické léčbě. Podstatou mého přístupu je propojení prevence rizikového chování, přírodní medicíny (fytoterapie, homeopatie, autopatie a nutriční výživy), vlivu vnějších skutečností (rodinných, vztahových, sociálních) a nalezení společné harmonie v péči o člověka. Nyní na mateřské dovolené realizuji svůj záměr sdílet své profesní i životní zkušenosti s ostatními maminkami, které své ratolesti chtějí vést k přírodě a zdraví.

> Otevírací doba

11:00 - 14:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Frýdlant nad Ostravicí
Ulice: Lubno 30

> Komentáře