Velikonoce na zámku Valtice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Velikonoce na zámku Valtice

> Fotogalerie

> Termín

19.4.2019 - 22.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Na velikonoční víkend se opět připravuje na valtickém zámku bohatý program pro širokou veřejnost. Prohlídky zámku Každý den včetně Velikonočního pondělí bude otevřen Hlavní prohlídkový okruh a zámecká prodejna, prohlídky zámku budou od 9.00, pak každých 30 minut a poslední prohlídka vychází v 16.00. Hlavní prohlídkový okruh a kraslice z dílny žáků valtické základní školy budou každý den včetně pondělí vystaveny v areálu zámku. Prohlídky zámeckého divadla Prohlídky zámeckého divadla budou od pátku do neděle, v časech 11:00, 13:00, 15:00 a 17:00. Velikonoční výstava Střední vinařské školy Doprovodný program O velikonočním víkendu budou před zámkem stánky s rukodělnými výrobky, na vnitřním nádvoří stánky s občerstvením a valtickými víny. Hudbu k poslechu či tanci obstará cimbálová muzika. Za zámkem bude stanoviště pro jízdy kočárem v parku, doprovodný program zajistí také setkání s canisterapeutickými psy. Vstupenky na prohlídku zámku či divadla jsou za běžné ceny k zakoupení na pokladně zámku, jízdy kočárem se platí u kočího, koncerty v kapli mají vstupné dobrovolné, ostatní atrakce jsou zdarma.

> Otevírací doba

9:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Valtice
Ulice: Zámek Valtice, Zámek 1

> Komentáře