Autíčkyjáda 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Autíčkyjáda 2019

> Termín

26.1.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Devátý ročník oblíbené soutěže RC modelů. Tradičně se sejdeme v tělocvičně ZŠ Resslova v Hlinsku, kde bude probíhat registrace závodníků. Děti zde budou závodit na několika stanovištích, které spojují autíčka. Soutěžit mohou i dospělí, věk není rozhodující. Nově budou účastníci rozděleni do skupin pro různé věkové kategorie. Připraven bude i vedlejší zábavný program, aby děti, které čekají na závod, se mohly dobře bavit. Pro toho, kdo má sourozence, který nechce či nemůže závodit, máme připravený koutek se stavebnicí Magformers, kde mohou autíčka s pomocí kamaráda z našeho kolektivu skládat, či si postavit cokoli podle své fantazie. Tato stavebnice velmi zaujala i v minulých ročnících a po celou dobu soutěžního odpoledne byla maximálně využívána menšími i většími dětmi. Připraveno bude i občerstvení. Nezapomeňte si vzít obuv na přezutí!

> Otevírací doba

od 13:30

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Hlinsko
Ulice: Resslova 603
Telefon: 734 435 485

> Komentáře