Letní prázdniny s MSZ Benešov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letní prázdniny s MSZ Benešov

> Termín

8.7.2019 - 30.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Na letošní léto 2019 pro vás MSZ Benešov připravuje 8 běhů sportovních příměstských táborů. Nabitý program sportovními aktivitami vždy od pondělí do pátku v 7 - 17h vaše děti řádně rozhýbe i pobaví. Pro fandy LEGA je opět připraven speciální LEGO běh, kde vás kostičky pohltí naplno. Koncept Bricks 4 Kidz® je postaven na vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty. Lego hrátky spojené s výukou plavání určitě potěší i "sportovní začátečníčky". I letošní prázdniny zavítají k nám několikanásobní mistři republiky v americkém fotbale, aby děti zasvětili do tréninků flag footballu. FLAG FOOTBALL je míčová hra, která se vyvinula z amerického fotbalu jako jeho bezkontaktní varianta. K zastavení soupeřova útoku není třeba hráče s míčem složit na zem, ale stačí mu odebrat látkový praporek, který má suchým zipem upevněný na opasku. Těšte se! Termíny: 1.běh 8.7. - 12.7. Inline + plavání + sportovní hry 2.běh 15.7. - 19.7. Hokej + krasobruslení + plavání 3.běh 22.7. - 26.7. Plavání + flag football + sportovní mix 9-15 let 4.běh 29.7. - 2.8. Krasobruslařské soustředění 5.běh 5.8. - 9.8. Plavání + LEGO hrátky + atletika 5-11 let 6.běh 12.8. - 16.8. Gymnastika + plavání + breakdance 7.běh 19.8. - 23.8. Inline + plavání + sportovní hry 8.běh 26.8. - 30.8 Sportovní mix netradičních sportů Místo: Zimní stadion v Benešově Cena: 2490 Kč V ceně: 5 dní plných energie a zábavy, kvalifikovaní instruktoři a trenéři, pronájem sportovišť, denně 2x svačina + oběd, pitný režim po celý den, workshopy, celodenní výlet... Pro koho: zveme všechny sportuchtivé děti ve věku 6 - 15 let Přihlášky na: https://mszbenesov.cz/primestske_tabory/tabory/ v sekci "ke stažení"

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Benešov
Ulice: Městská sportovní zařízení Benešov, Hráského 1913

> Komentáře