Světové muzikály | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Světové muzikály

> Termín

24.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

WEST SIDE STORY - BÍDNÍCI - CATS - MY FAIR LADY aj. Musica festiva di Praga: Ladislava Šťastná - soprán, Pavel Kloub - kytara, Eva Schwanová - příčná flétna, Šárka Trávníčová - housle PROGRAM: Leonard BERNSTEIN: Tonight, z muzikálu West Side Story Andrew Lloyd WEBBER: Memory, z muzikálu Cats – Kočky Nino ROTA: Speak softly Love (z filmu Kmotr) Nino ROTA: Time for Us (Romeo a Julie) Michel MAGNE: Angélique (Angelika, Markýza Andělů) Stelvio CIPRIANO: Anonimo Veneziano (z filmu Benátský anonym) Henry MANCINI: Moon River (z filmu Snídaně u Tiffaniho) Michael GORE: Out here on my own (z filmu Cesta za slávou) Claude-Michel SCHOENBERG: I Dreamed a Dream (z muzikálu Bídníci) Francis LAI: 13 jours en France (z filmu o olympijských hrách V Grenoblu) Frederick LOEWE: Chtěla bych tančit jen, z muzikálu My Fair Lady Leonard COHEN: Hallelujah Louis BONFÁ: Manhá Carnaval (Black Orpheus) Justin HURWITZ: Píseň z muzikálu La La Land Nacio Herb BROWN: I'm singin' in the Rain (Zpívání v dešti) (změna programu vyhrazena)

> Otevírací doba

19:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: České Budějovice
Ulice: Metropol, Senovážné nám.

> Komentáře