Nejlokomotivovatější lokomotiva | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Nejlokomotivovatější lokomotiva

Foto: ProDivadlo Praha-hlavní nádraží

> Termín

17.1.2019 - 21.1.2019
20.2.2019 - 25.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Akce pro děti Nejvyšší pan železničář si nechá od černokněžníka Zababy vyrobit tu největší, nejdražší a nejlokomotivovatější lokomotivu na světě. A co se z takové lokomotivy může potom ještě stát? Co na to řekne pan Blahoš a co udělá pokladník Vašek nebo Šišinka? Nejoblíbenější pohádka současné doby „Nejlokomotivovatější lokomotiva“ pro děti od 3 do 11 let. Unikátní zpracování Pohádek o mašinkách se sedmi vlakovými soupravami a marionetami. Na modelové železnici s vláčky LGB. Hrajeme v prostoru secesního kulturního sálu Fantovy budovy na hlavním nádraží v Praze. Hrají herci: J.Vacková /M.Bohadlo /T.Pospíšil/K.Nohýnek. Režie: Lenka Loubalová, scéna: JaroslavŠebek, hudba: Dominik Renč. Hrajeme 1. i 2. díl. Ve čtvrtek, pátek a pondělí hrajeme též od 10:00. Tato představení jsou většinou vyhrazena pro školky a školy, ale veřejnost je může též navštívit. Představení trvá asi 1 hodinu. Cena pro dospělého: 250 Kč Snížená cena pro dítě a důchodce: 150 Kč Rodinné vstupné: 450 Kč V našem divadle sedí děti vždycky v první řadě, anebo na podsedácích přímo u scény. Místa k sezení Vám rádi zarezervujeme na tel. čísle 607 436 956

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Wilsonova 300/8
Telefon: +420 607 436 956
E-mail: [email protected]

> Komentáře