Výstava leteckých fotografií Domažlicka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Výstava leteckých fotografií Domažlicka

> Termín

4.1.2019 - 31.1.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

CBS Nakladatelství zve na výstavu leteckých fotografií které zachycují krásu Domažlicka. Okres Domažlice v Plzeňské, kraji okouzlí svými přírodními krásami, čistým životním prostředím, ale také lidovými chodskými tradicemi.Čisté životní prostředí, krásná příroda a lidové chodské tradice jsou velkým lákadlem pro turisty. Nejvýznamnějším střediskem cestovního ruchu na okrese je bezesporu město Domažlice se zachovalým a opraveným historickým jádrem. Hojně navštěvované je také třetí největší město okresu Horšovský Týn bývalé biskupské městečko s historickými kostely a biskupskou falcí, přestavěnou na rozsáhlý renesanční zámek. Zde můžeme také navštívit rozhlednu na Šibeničním vrchu, která vám poskytne krásné výhledy na město, jeho okolí a pásmo Šumavy a Českého lesa. Na výstavě můžete spatřit například zříceninu hradu Starý Hernštejn, kostel sv. Mikuláše s přilehlým hřbitovem v Kdyni, krásně zbarvený les v obci Mezholezy, centrum Poběžovic, Staňkov, Zámek Horšovský Týn, Domažlice i historický most v Bělé nad Radbuzou.

> Otevírací doba

po,st 9-18, ct 13-16,30, pa 9-16,30.
12-13 polední přestávka

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Domažlice
Ulice: Městská knihovna B.N. Domažlice, B. Němcové 118

> Komentáře