Polárka slaví 20 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Polárka slaví 20

> Termín

13.1.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Divadlo oslaví v roce 2019 dvacet let své existence. Nepovažujeme zdaleka za samozřejmé, že se mohlo tak malé divadlo tak dlouho udržet na divadelní mapě Brna. Vděčíme za to několika stovkám lidí, kteří se za tu dobu v Polárce vystřídali ve všech myslitelných profesích – díky jejich nasazení, energii a talentu stojí na Tučkově ulici divadlo, které každý rok navštíví desítky tisíc dětí i dospělých, díky jejich vůli a mnohdy tvrdohlavosti můžeme i my, zatím poslední “generace” Polárky svobodně tvořit a snažit se přinést dětskému divákovi to nejlepší, co dovedeme. Stejně tak ale vděčí Polárka za svou existenci mnoha podporovatelům, věrným divákům, kritikům a v neposlední řadě zřizovateli, městské části Brno-střed. PROGRAM pro děti i dospělé: 14.30 – 17.30 divadelní workshopy (3+) / foyer divadla / free 14.30 – 15.00 1. prohlídka divadla / start ve foyer divadla / free 15.00 – 15.30 2. prohlídka divadla / start ve foyer divadla / free 15.30 – 16.30 představení MALÁ ČARODĚJNICE (5+) / Malá scéna https://goout.net/cs/listky/mala-carodejnice/rrud/ 16.45 – 17.15 3. prohlídka divadla / start ve foyer divadla / free 17.30 – 18.30 koncert kapely POLARIS A OSLAVA (5+) / Velká scéna https://goout.net/cs/listky/vyroci-20-let-polarky/jwod/ 19.00 – 20.00 promítání záznamů z inscenací Divadla Polárka / Velká scéna / free 20.00 – 24.00 DJ´s of Kulisárna – afterparty / kulisárna / free Důvody k oslavě? Dvacet let. Sto dvacet devět inscenací. Stovky lidí na jevišti i za ním. Statisíce dětí (nepočítaně). Z některých těch dětí jsou už dávno dospělí, někteří ti dospělí dokonce hrají v Polárce.

> Otevírací doba

od 14:30

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Divadlo Polárka, Tučkova 34, 60200 Brno

> Komentáře