Výtvarná dílna pro děti a rodiče | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Výtvarná dílna pro děti a rodiče

Foto: Alžběta Semrádová

> Termín

12.1.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Výtvarná dílna k výstavě August Piepenhagen V sobotu 12. 1. 2019 od 10 do 12 a od 14 do 16 hodin Vydejme se společně na procházku romantickými krajinami Augusta Piepenhagena. Odkud a kam asi jdou poutníci na obrazech Augusta Piepenhagena? Zavřete oči a představte si jejich příběh. Obklopte se mlhou, svítáním anebo sněhem z obrazů. Jaký máte pocit? A koho ještě na obrazech najdete? První část programu strávíme společně v prostorách výstavy, kde si povíme nejen něco o osobnosti Augusta Piepenhagena a jeho době, ale také o výtvarné technice olejomalby. Dáme prostor naší fantazii, pozorně se na obrazy zadíváme, najdeme v nich naše vlastní příběhy, a dokonce se pokusíme doprovodit je různými zvuky. Techniku olejomalby si poté sami vyzkoušíme v druhé části programu, kdy se pokusíme zachytit krásu světa kolem nás. Začátky dílen jsou v 10 a 14 hodin, doba trvání cca 120 minut. Prosíme, přijďte v uvedené časy. Dílna je určena pro děti od cca 7 let. Vstupné dobrovolné. Těšíme se na Vás.

> Otevírací doba

10:00-16:00

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Litoměřice
Ulice: Michalská 7
Telefon: 724856937
E-mail: [email protected]

> Komentáře