Mini Orlický maraton | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mini Orlický maraton

> Fotogalerie

> Termín

2.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

První únorový víkend ožije v Deštné v Orlických horách. Je libo 40 kilometrů klasicky, nebo raději o dvacetikilometrové kolečko méně, kde si závodníci mohou vybrat mezi volnou a klasickou technikou? Náročná trasa a její profil dají závodníkům pořádně zabrat, jen těžko najdou místo, kde by si mohli dovolit trochu odpočinku. Seriál SkiTour však není určený jen dospělým, má také svou dětskou variantu „Mini SkiTour“. Ta je pro všechny děti do patnácti let, které běhají klasickou technikou. Dětské závody jsou na jednotlivých závodech SkiTour rok od roku populárnější a lákají stále více malých nadšenců. Náš portál je již tradičně partnerem seriálu v běhu na lyžích pro celou rodinu, a proto vás do Orlických hor srdečně zveme. Potkáme se na startu? V okolí Děštné v Orlických horách si budou děti moct zajet trasy na 500 m, 1 km a 1,5 km. Vaše ratolesti budou rozřazeny do věkových kategorií, podle kterých jim bude určena ta správná trasa. Pro všechny závodníky je připraveno teplé občerstvení v cíli, vyhřívaná šatna, kde se mohou převléci, a krásný pamětní dárek. Výdej startovních čísel: pátek 1. 2. 2019 15:00 – 18:00 a sobota 2. 2. 2019 8:00 – 9:00 v jídelně ZŠ Deštné v Orlických horách.

> Otevírací doba

start v 10:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Deštné v Orlických horách
Telefon: +420 737 843 879
E-mail: [email protected]

> Komentáře