Jarní tábor pro děti z Karvinska | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jarní tábor pro děti z Karvinska

> Termín

11.2.2019 - 15.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Nechcete, aby Vaše děti proseděly jarní prázdniny doma? Máme pro Vás řešení. Pořádáme jarní výjezdový tábor v termínu od 11.2.-15.2.2019, tábor je tematicky zaměřen na Dobývání jižního pólu. Program je uzpůsoben podle přihlášených dětí, podle věku, pohlaví. Snažíme se, aby měly děti program co nejpestřejší. Pokud budou příznivé podmínky a dostatek sněhu bude nás čekat spousta zimních sportů a aktivit venku, poté hry v klubovně, stmelovací hry, ale i tvořivé dílny. Každý si zde přijde na své. Vhodné i pro táborové začátečníky. KDE: TZ Bolatice KDY: 11.2.-15.2.2019, odjezd autobusem z Karviné CENA: 2 900 Kč V ceně je ubytování v budově, strava 5x denně, pitný režim, doprava, pedagogický dozor, materiál na program, pojištění. POZOR! Možnost sjednání slevy pro sourozence a nově i pro kamarády (v případě společného přihlášení) ve výši 200 Kč/osoba. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte kontaktní osoba: Veronika Švecová, [email protected], tel. +420 732 634 400 Těšíme se na táboře ;-)

> Otevírací doba

bude upřesněno

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Karviná
Telefon: 420 732 634 400
E-mail: [email protected]

> Komentáře