Mini Karlovská | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mini Karlovská

> Fotogalerie

> Termín

15.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Unikátní atmosféra a jedinečná trať, to je závod ve Velkých Karlovicích. Projeďte na běžkách 50 nebo 25 kilometrů malebnými valašskými vesničkami a jejich okolím. Start závodu je dostihovém závodišti, následuje přejezd přes železniční trať a výstup na sjezdovku. Na atraktivnosti trasy dodávají i širé romantické pláně mezi sady s jabloněmi. Seriál SkiTour není určený jen dospělým, má také svou dětskou variantu „Mini SkiTour“. Ta je pro všechny děti do patnácti let, které běhají klasickou technikou. Dětské závody jsou na jednotlivých závodech SkiTour rok od roku populárnější a lákají stále více malých nadšenců. Náš portál je již tradičně partnerem seriálu v běhu na lyžích pro celou rodinu, a proto vás srdečně zveme. Potkáme se na startu? Ve Velkých Karlovicích si budou moct děti v pátek 15. února zajet trasy na 300 m, 500 m, 1 km, 2 a 3 km klasicky. Vaše ratolesti budou rozřazeny do věkových kategorií, podle kterých jim bude určena ta správná trasa. Pro všechny závodníky je připraveno teplé občerstvení v cíli, vyhřívaná šatna, kde se mohou převléci, a krásný pamětní dárek. Výdej startovních čísel: 15. 2. 2019 od 8:00 do 9:30 na obecním úřadě Velké Karlovice. Registrace je možné udělat pouze online.

> Otevírací doba

start od 10:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Velké Karlovice
Ulice: Dostihové závodiště

> Komentáře