Jak vychovat chlapce a nepřijít o rozum | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jak vychovat chlapce a nepřijít o rozum

> Termín

23.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Seminář s diskusí o klíčových obdobích ve výchově syna, o vývoji mužského mozku a důvodech tak jiného chování chlapců. Povzbuzení, že když kluci zlobí, vrtí se, ruší..., neznamená to, že jsme špatní rodiče, nebo je dítě v nepořádku. Proč klucí zlobí víc než holčičky? Proč mají horší výsledky ve škole? Proč se stále vrtí, vyrušují a neposedí? Proč si vyrábějí zbraně a neustále bojují? Seminář odpovídá nejen na příčiny chování chlapců, ale přináší i řadu podnětů, jak s kluky zacházet, aby se neponičilo jejich mužství a zároveň rodiče přežili jejich vychovávání bez úhony. Soustředíme se na nezastupitelnou roli muže v klíčových obdobích výchovy kluků i na mateřský neklid a úzkost, když chlapi dělají nebezpečné věci. Datum konání: 23.3.2019 od 18 h v Klubu Inspirace Cena 300 Kč do 15.02.2019, poté 350 Kč, v den konání 400 Kč Maximální počet míst na seminář je 20.

> Otevírací doba

18:00 - 21:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Bílovec
Ulice: Tkalcovská 47

> Komentáře