Komunikace se sourozenci | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Komunikace se sourozenci

> Termín

25.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Děti se chovají jako děti: Jsou hlučné. Skáčou po posteli. Bijí se. Koušou. Vztekají se. Nesnáší brokolici. Utíkají od logopeda... Je to často dáno tím, jak málo jsou vnímané jejich skutečné potřeby: přítomný čas bez hodnocení s dospělým, potřeba smysluplné hranice, potřeba učit se skrze experiment. A příliš často dostanou namísto rodičovské podpory jen rychlé řešení. Na semináři probereme: 1) Jak se pohybovat mezi rodičovskou volností, kterou následně neumíme ukončit jinak než křikem/plácnutím z pocitu bezmoci – a rodičovskou pevností, kdy dítě nesmí udělat nic bez našeho schválení, a my se následně rozčilujeme, že dítě není dost samostatné? 2) V čem nám doma pomáhají řád a rituály? A jak moc se jich musíme držet? 3) Jak nastavovat láskyplné hranice v praxi? Cena: 350Kč Přihlášky: https://montessori-praxe.reenio.cz/cs/#/term/43850/2019-02-25;viewMode=day

> Otevírací doba

16:30 - 19:30

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Hranice
Ulice: Tř. 1. máje 328

> Komentáře