Proč odměny a tresty nevedou k zodpovědnosti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Proč odměny a tresty nevedou k zodpovědnosti

> Termín

16.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Co se vlastně skrývá za slovem „motivace“? Také se ještě setkáváte s doporučeními odměn, pochval a trestů jako výchovných prostředků a vidíte jejich užívání všude kolem sebe? Odhalíme, jaká rizika v sobě užití těchto způsobů motivace nese a proč se k těmto prostředkům uchylujeme. Často slýcháváme slovo „motivace“, často ho také používáme. Co si pod ním ale představujeme a jak ve skutečnosti motivace funguje? Budeme společně hledat odpovědi (nejen) na tyto otázky: Proč trestáme? Jaká jsou rizika užívání trestů ve výchově? Jaký vliv mají odměny a pochvaly? Kdy může i odměna ublížit? Jak chválit bez rizika? Proč s námi děti nespolupracují, proč je musíme nutit do plnění školních povinností či do domácích prací? A jde to i jinak? KDY? v sobotu 16. 2. 2019 od 10 hod. (do cca 17 hod.) KDE? Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z. s., Kaznějovská 51, Plzeň S KÝM? Mgr. Eva Mikešová VSTUP: 890,- Kč PŘIHLÁŠKY: [email protected], tel.: 737 369 130 (místo je nutné si rezervovat)

> Otevírací doba

10:00 - 17:00
Rezervace nutná

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s., Kaznějovská 5

> Komentáře