Jak poznat vhodnou školu pro nás a naše děti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jak poznat vhodnou školu pro nás a naše děti

> Termín

19.1.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Nošenky z Plzně, z.s. a Otevřeno, z.s. pořádájí v rámci týdne Veletrhu vzdělávání, her a hraček seminář na téma JAK POZNAT VHODNOU ŠKOLU PRO NÁS A NAŠE DĚTI Pomůžeme vám ujasnit si očekávání od školy, do které by mělo vaše dítě chodit, a nastavit si vlastní kritéria pro její výběr. Podíváme se, jaké jsou vlastně cíle vzdělávání a jak je naplňuje běžná škola. Poskytneme vám základní orientaci v nabídce alternativních škol (Waldorf, Montessori, Začít spolu, komunitní školy, domácí vzdělávání aj.) Nabídneme prostor pro diskuzi a sdílení případných obav či vlastních zkušeností. O LEKTORKÁCH Mgr. Eva Mikešová a Mgr. Radana Lazarová Jsme lektorkami kurzů Zkušeností k respektování a dalších vzdělávacích seminářů zaměřených na vztahy a komunikaci (pro rodiče i učitele) a zakladatelkami Plzeňské komunitní školy Koventinka. (více o nás zde: www.koventina.cz/cz/lektori) Cena 300Kč/os., 550Kč/pár Přihlášky na [email protected] Rezervace nutná, omezený počet míst!

> Otevírací doba

13:30 - 16:30
Rezervace nutná

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: Husova 1777/14

> Komentáře