Výchova kluků: jak vychovávat kluky a nepřijít při tom o rozum | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Výchova kluků: jak vychovávat kluky a nepřijít při tom o rozum

> Termín

5.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Senzační Vlaďka Bartáková, psycholožka, psychoterapeutka a hlavně maminka 4 kluků dorazí Na Schody! Na co se můžete těšit? Dozvíte se o klíčových obdobích ve výchově syna, o vývoji mužského mozku a důvodech tak "jiného" chování chlapců Získáte povzbuzení, že když kluci zlobí, vrtí se, ruší..., neznamená to, že jsme špatní rodiče nebo že je dítě v nepořádku Zodpovíme otázky "Proč obvykle kluci zlobí víc než holčičky?", "Proč mají obvykle horší výsledky ve škole?", "Proč se obyčejně stále vrtí, vyrušují a neposedí?", "Proč si obvykle vyrábějí zbraně a neustále bojují?" Seminář odpovídá nejen na příčiny chování chlapců, ale přináší i řadu podnětů, jak s kluky zacházet, aby se neponičilo jejich mužství a zároveň rodiče přežili jejich vychovávání bez úhony Soustředíme se také na nezastupitelnou roli muže v klíčových obdobích výchovy kluků; co a jak jim mají otcové sdělit, aby šli do světa bez obav a pocitem, že to zvládnou. Dozvíte se, jak s dětmi mluvit, abychom je přivedli ke spolupráci bez opakování povelů, nebo proč vlastně děti zlobí a jak jim pomoci, aby nemusely. MUŽI V AUDITORIU VÍTÁNI Kapacita 25 osob. Nutné přihlášení předem. Cena 300 Kč/osoba. (doba trvání 120 minut je orientační, může se protáhnout

> Otevírací doba

18:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: Rodinné centrum Na Schodech, K Cihelnám 1

> Komentáře