JAK POSTAVIT SNĚHULÁKA | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

JAK POSTAVIT SNĚHULÁKA

> Termín

13.1.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Kubula a Kuba Kubikula ve Vařečkách a Hrncích (15 min.) Příhody medvědáře Kuby, medvídka Kubuly a strašidla Barbuchy v městečku Vařečky a Hrnce. Jak se chtěl zajíček klouzat (9 min.) Příběh o zajíčkovi, který se nemohl klouzat po zamrzlém rybníku, protože mu v tom bránily chlupaté tlapky, ale zato se mu podařilo přes led utéci lišákovi. Kamenná tetka (15 min.) Pohádka o podkrkonošské babce kořenářce, která chodila na léčivé bylinky do Krakonošovy zahrádky a ten ji proměnil ve skálu. Ondra a sněžný drak (7 min.) Příběh malého chlapce, který se díky sněžnému drakovi dostane do zmrzlého království se smutnou princeznou. Čarovné lyže (12 min.) Pohádka o tom, jak duch hor naučil lyžovat kloučka, sněhuláka, bernardýna a dvě vrány. Jak postavit sněhuláka (8 min.) Humorný příběh o dvou ledových mužících stavějících sněhuláka do sněhového mrazu. vstupné 30 Kč

> Otevírací doba

10:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Výkovická 113

> Komentáře