Jóga pro začátečníky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jóga pro začátečníky

Foto: Duhové zvonky

> Termín

16.1.2019-27.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Těm, kteří chtějí začít s jógou, nabízíme uzavřený kurz jógy pro začátečníky. Kurz je koncipován pro max. počet 8 účastníků. Čeká na vás komorní prostředí a individuální přístup lektora jógy. V lekcích se zaměříte na nácvik správného dýchání – tzv. plného jógového dechu. Seznámíte se se základními pozicemi jógy, do kterých vás lektor správně a bezpečně vás navede, rozvine i varianty základních pozic. Naučí vás jemné přechody mezi jednotlivými pozicemi. Naučíte se známou sestavu Surja Namaskár – Pozdrav slunce. Na konci každé lekce na vás čeká řízená relaxace. V případě vašich zdravotních omezení vám lektor nabídne modifikace, aby i pro vás cesta k józe byla příjemná. Na lekcích pracujeme s pomůckami (bločky, bolstery, pásky a deky). Podložky na jógu si ve studiu můžete zapůjčit. S sebou si vezměte pohodlné bavlněné oblečení, případně ponožky, jógu cvičíme naboso. ČTVRTLETNÍ KURZ 16.1. – 27.3. 2019 (10 lekcí bez 6.2.) středa 18 – 19h Cena: 10 lekcí / 1420Kč Lektor: Martin Komár Místo konání: Studio jógy Duhové zvonky, Klášterní 54, Pardubice Přihlášky a rezervace míst: Martin Komár, tel: 792 301 305, e-mail: [email protected] www.duhovezvonky.cz

> Otevírací doba

18:00-19:00 (10x středa)

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Klášterní 54
Telefon: 792 301 305
E-mail: [email protected]

> Komentáře