Čert a Káča | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Čert a Káča

> Termín

27.1.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Klasická pohádka na motivy Boženy Němcové. Káča - mladé, energické děvče, slouží u panovačné a sobecké kněžny. S ovčákem Jirkou se chtějí vzít, ale k tomu potřebují povolení od kněžny. Ta jim ho stále odkládá, závidí Káče její mládí a lásku a vymýšlí nejrůznější záminky, aby ji mohla trápit a sekýrovat. Nešťastné děvče si jednoho dne vylije srdce ,,neznámému" pocestnému, který se představí jako vysoký úředník. Slíbí, že jí s jejím trápením pomůže, ale musí s ním jít k Nejvyššímu pánu na audienci a ten pak kněžně nařídí povolení k svatbě vydat. Jak si naše Káča poradí s čertem? Jakou roli sehraje v příběhu Jirka? Bude svatba? Představení pro agenturu napsala spisovatelka a autorka televizních her Božena Šimková. Příběh je srozumitelný pro malé diváky, zároveň pobaví i dospělé. Termín: začátek neděle 27. leden 2019 od 15.00 hod konec neděle 27. leden 2019 do 16.30 hod Vstupné: 100 Kde: Společenský areál Mže, Hornická 1695, Tachov 34701 GPS: 49.799206N, 12.629983E Kontakt: tel: 774744817 email: [email protected]

> Otevírací doba

15:00 - 16:30

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Tachov
Ulice: Společenský areál Mže, Hornická 1695, Tachov

> Komentáře