Vánoční výstava stovek modelů mašinek v Pečkách | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vánoční výstava stovek modelů mašinek v Pečkách

> Termín

28.12.2019 - 30.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Modeláři z Peček zvou všechny milovníky modelů vlaků, kolejišť a mašinek na vánoční výstavu, která se koná od 28. do 30. prosince 2019. Železniční modely budou v provozu, přijďte se podívat! Spolek železničních modelářů v Pečkách pořádá svou pravidelnou vánoční výstavu. Po tři dny budou v provozu stovky a stovky modelů mašinek všech modelových velikostí. Jezdící autíčka, kouřící mašinky, pohybující se figurky, to vše a ještě více v mašinkovém ráji v Pečkách. Uvidíte deset modelových kolejišť v provozu, kolejiště od měřítka "N" po velikost "0", muzeum modelové železnice od 60. let, ukázky ručně postavených modelů a ukázky ze stavby modelových kolejišť. K dispozici budou dětské hrací zóny, k prodeji pak železniční modely a doplňky k modelové železnici. Občerstvení je zajištěno. Otevřeno je 28. - 29. 12. 9.00 - 17.00 hod, 30. 12. 9.00 - 15.00 hod. K dispozici bude i prodejna doplňků k modelové železnici a prodej modelů z leptaného plechu a jiné drobnosti ke stavbě modelového kolejiště. Co všechno uvidíte 5ti dílné kolejiště H0 (1:87) s dvoumetrovým kamenným mostem, zvuky lokomotiv v analogovém provozu, provoz vlaků řízen autobloky, Pendolino v barvách Českých drah a Railjet kolejiště TT (1:120) s krásnou lokálkou přes mosty a úzkorozchodnou tratí, kombinace provozu digital - autobloky muzeum modelové železnice z let 1950 - 1990 velikost 0 (Merkur 1:43) s vozem, který má zabudovanou kameru a obraz přenáší na TV, ozvučená lokomotiva Brejlovec a parní lokomotivou 354.0, kolejiště kolem klubovny nad hlavami návštěvníků kompletně digitálně řízené kolejiště H0 (1:87) s kouřem a zvuky parních lokomotiv a různými efekty na kolejišti H0 (1:87) Faller Car System s přestavbou na česká vozidla. Jezdící silniční vozidla po silnicích digitální kolejiště H0 s námětem české železnice ze 70.let kolejiště velikosti N (1:160) kolejiště velikosti N (1:160) s námětem Japonsko kolejiště velikosti H0 (1:87) s námětem - Protektorát Čechy a Morava kolejiště Švýcarských úzkorozchodných železnic RhB, MGB, FO (Bemo) 1:87 rozchodu kolejí H0m ukázka hotového výlisku kolejiště od firmy NOCH ve velikosti H0 s námětem 30.let digitálního kolejiště z výlisku od firmy NOCH ve velikosti TT digitální kolejiště velikosti TT s námětem české krajiny analogové kolejiště velikosti TT s elektrifikovanou tratí kolejiště velikosti 0 (1:43) s námětem Čech 30 - 40.let rozpracované kolejiště velikosti TT (1:120) s námětem tratě Hřensko - Bad Schandau vitríny s modely firem Roco, Piko, MZ elektronika Miloš Zajíc, ateliér Wepe, ES Pečky a různých malovýrobců a ručně dělané modely všech velikostí.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Pečky
Ulice: Klubový web Spolku železničních modelářů, Žerotínova ul.

> Komentáře