Hudební jarmark - koncert pro děti v Rudolfinu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hudební jarmark - koncert pro děti v Rudolfinu

> Fotogalerie

> Termín

2.3.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

PKF - Prague Philharmonia pokračuje i v roce 2019 ve svém úspěšném konceptu interaktivních koncertů pro děti. Náš portál je dlouhodobým mediálním partnerem těchto koncertů a vřele je všem rodičům a dětem doporučujeme. Otestováno na vlastních dětech :-) V prvním letošním koncertu pro děti s názvem Hudební jarmark v sobotu 2. března v pražském Rudolfinu pozve PKF — Prague Philharmonia nejmenší diváky do světa řemesel. Spolu s kovářem, krejčím, truhlářem, dalšími řemeslníky a dětmi se dá pěkně v rytmu a tempu do práce! Zazní hudba Antonína Dvořáka, Maurice Ravela nebo Johanna Strausse ml. Ve třetím dílu Lupi zatouží koupit si něco hezkého na sebe. Podaří se Šímovi Lupi uspokojit a nepřijít přitom na mizinu? Spolu s kovářem, krejčím, truhlářem a dalšími řemeslníky se dáme do práce. Ať nám pěkně šlape rytmus a tempo! Pravý mistr řemesla nesedá si do křesla. V rytmu šije, řeže, ková, až je z toho skladba nová.

> Otevírací doba

10:00
12:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Rudolfinum, Náměstí Jana Palacha 79

> Komentáře