Svět kostiček na Chvalském zámku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Svět kostiček na Chvalském zámku

> Termín

12.1.2019 - 14.4.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Malí i velcí příznivci pestrobarevných kostiček budou na nové výstavě ve Chvalském zámku doslova u vytržení. Výstava SVĚT KOSTIČEK slibuje exponáty z téměř 750 000 dílků stavebnice LEGO i herny pro děti! Výstava bude otevřena od 12. ledna do 14. dubna 2019, denně od 9 do 18 hodin. Těšit se můžete na lego město s kolejištěm, přístavem a letištěm o rozloze jednoho zámeckého sálu i vláček jezdící na minutu přesně podle jízdního řádu. Ohromeni budou i sběratelé a znalci produkce společnosti Lego modelovou řadou vozidel či největší sbírkou edice modelů Lego Technic v ČR a také exkluzivními exponáty z limitovaných edicí. Expozice ve dvou patrech zahrnuje část rozsáhlé sbírky továrních setů z posledních téměř čtyř desetiletí produkce společnosti Lego a část vlastní tvorby Ing. arch. Petra Šimra a dalších stavitelů. Velkým lákadlem pro všechny bude i filmová tvorba z kostiček, středověké hrady i novinky z posledních let. Na děti čekají herny určené pro vlastní tvorbu z legodílků.

> Otevírací doba

9:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Zámek Chvaly, Na Chvalské tvrzi 857

> Komentáře