Hradozámecká noc na Chvalském zámku - Pohádka Šípková Růženka Víti Marčíka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hradozámecká noc na Chvalském zámku - Pohádka Šípková Růženka Víti Marčíka

> Termín

31.8.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Na samém konci prázdnin v sobotu 31. srpna od 18 hodin Vás zveme na Hradozámeckou noc na Chvalském zámku, kde Vás čeká pohádka Šípková Růženka v podání VÍTI MARČÍKA na zámeckém nádvoří i komentované prohlídky s princezninou chůvou. 19:00 hod. pohádka Šípková Růženka na zámeckém nádvoří, originální divadelník z jihočeských Drahotěšic Víťa Marčík odehraje pro děti i dospělé netradiční představení na tradiční téma. Nudit se nebude žádný, to si pište! 18:00 – 22:00 hod. komentované prohlídky s princezninou chůvou, která povypráví, kterak to bylo s Růženkou, zavede k princeznině kolébce i na půdu či do sklepení. Provede zbrusu novou výstavou Chaloupka na vršku. Komentované prohlídky s chůvou, co má srdce na dlani, začínají vždy v celou hodinu od 18 do 22 hodin, poslední prohlídka ve 21 hodin. 18:00 – 22:00 hod. prohlídky bez průvodce; máte-li pro strach uděláno, můžete se na prohlídku zámku i výstavy vydat sami bez průvodce.

> Otevírací doba

18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Zámek Chvaly, Na Chvalské tvrzi 857

> Komentáře